Akce

Korfu s jógou


Srdečně Vás zvu ve spolupráci s Pavlou Smetanovou (která na Korfu žije a důvěrně zná místní prostředí) na týdenní pobyt s jógou na jihu nádherného řeckého ostrova Korfu. Máte-li chuť se přidat, neváhejte s přihlášením nyní.

Termín: 17. - 24. září (7 nocí)

Ubytování ve dvoulůžkových/ třílůžkových pokojích nebo apartmánech pro čtyři lidi ve dvou ložnicích - při přihlašování zadejte své požadavky na druh pokoje. Pokud si přejete dvoulůžkový pokoj a nemáte druhého, dejte mi vědět, někoho milého Vám najdu :) Pokoje disponují kuchyňkou, v okolí jsou restaurace, krámky. Mrknout můžete na „náš“ Růžový dům: https://korfu-servis.cz/ruzovy-dum/ Pokud byste si přáli jiné ubytování, soukromější, stranou od ostatních, Pavla s Vámi Vaše požadavky ráda probere. Dlouhá písčitá pláž je 2 minuty od Růžového domu.

Ceny za pokoj a noc 2 lůžkový/3lůžkový/Apartmán se dvěma ložnicemi pro 4 lidi 40/50/60 eur (tzn. cena pro osobu ve dvoulůžkovém pokoji cca 3. 500 Kč na celý pobyt)

Letenka: 7.850 Kč včetně zavazadel 8 kg příruční a 23 kg k odbavení, Smartwings

Náklady na lektora a jóga: 5.000 Kč (2.500 Kč necvičící osoba/dítě)

Neváhejte s přihlášením, počet míst je omezen a organizačně nutné zajistit co nejdříve. (letenky, rezervace ubytování, atd.)

Prodloužená lekce:

Online lekce