Akce

Dynamičtější prodloužená lekce v říjnuVíkendový pobyt YOGA&LOVE&CARE

Přijměte pozvání na pečující a rozmazlovací víkendové pobývání spolu.

Čekají nás vyživující lekce jógy, meditace, dechové techniky, zpívání manter za doprovodu harmonia, prozkoumávání svých hlubin a vychutnávání si každého dechu v přítomného okamžiku.


Kdy: pátek 4. listopadu - neděle 6. listopadu 2022

Cena: 4.200 Kč

Kde: Organic Farm Soběsuky, (cca 35 min z Plzně)


Cena zahrnuje:

* ubytování ve dvoulůžkových domečcích z čistě přírodních materiálů, ve znamení čaker (www.organic-farm.cz)

POZOR: koupelny a toalety nejsou součástí pokoje, ale přes „dvorek“ … jsou prostorné, čisté a je jich dostatek. Mrkněte na web pro bližší představu.

* plnou veganskou stravu (snídaně, oběd, večeře, saláty, dezerty)

* čtyři lekce jógy


Extra navíc:

Tentokrát jsem na víkend přizvala dva milé hosty, kterých si velmi vážím nejen pro jejich profesionální schopnosti, ale také pro jejich dobré srdce upřímně nadšené a zapálené pro to, co dělají. Věřím, že nám ještě o mnoho zpříjemní naše víkendové bytí spolu.

Těšit se můžete na tradiční thajskou protahovací masáž od mé drahé přítelkyně Daniely Pechanové a kosmetické hýčkání Jany Nováčkové, která se už 15 let zabývá prací s Biokosmetikou. Rozpisy termínů budou k dispozici už při přihlášení.

Nově v Soběsukách: Finská sauna s kamny na dřevo.


Přihlášení a platba:

Při přihlášení prosím o úhradu zálohy 1.500 Kč na účet 115-3733660237/0100 Doplatek je splatný měsíc před konáním, tj. do 4. října. V případě covidových omezení budeme hledat nejbližší možný nový společný termín, pokud jej nenajdeme, platba bude vrácena.


Silent Yoga Night

Další akce brzy...

Online lekce